Üdülés

2009-08-11 12:06

Nyugdíjasoknak szóló kedvezményes üdülési, pihenési ajánlatok, melyekkel egészségük megőrzését segíthetik elő. Tapasztalatcsere jó és rossz üdülésekről.

Szerző Üzenet
vendég 2012-05-22 14:52   
  A program ára (9.975,- / fő / éj-től) tartalmazza:

a bőséges büféreggelit és a félpanziós ellátást
a wellness részleg korlátlan használatát (beltéri medence, jakuzzi, gőzkabin, szauna merülő medencével)
MEGKÓSTOLHATJA A HAMISÍTATLAN TÖKI POMPOST, AMIHEZ EGY POHÁR BORT IS ADUNK A NYAKAS PINCÉSZETTŐL!

Fakultatív lehetőségek

Bowling pálya, fallabda pálya, fitnesz terem masszázskezelések, kozmetika, fodrászat, boros pincelátogatás (Etyek, Tök, Páty), Romtemplom, Cserepes-ház, Lámpa Múzeum látogatás, és számtalan egyéb program a látnivalókban gazdag festői szépségű Zsámbéki-medencében.

vendég 2012-05-22 14:22   
  http://espahotel.hu/ajanlat/pc-suli-nagyiknak/

Épp itt az ideje megtanulni használni a számítógépet.

Nyugdíjas és szeretne megtanulni netezni, hogy az unokájával, vagy a külföldön élő rokonokkal skype-olhasson? Akkor ajánlatunk Önnek szól!

A program ára tartalmazza:

a bőséges büféreggelit és a félpanziós ellátást
a wellness részleg korlátlan használatát (beltéri medence, jakuzzi, gőzkabin, szauna merülő medencével)
vasárnap déltől kedd délig 4x2 óra pc tanfolyam
ingyenes internet hozzáférés
ingyenes parkoló

Fakultatív lehetőségek

Bowling pálya, fallabda pálya, fitnesz terem masszázskezelések, kozmetika, fodrászat, boros pincelátogatás (Etyek, Tök, Páty), Romtemplom, Cserepes-ház, Lámpa Múzeum látogatás, és számtalan egyéb program a látnivalókban gazdag festői szépségű Zsámbéki-medencében.

Tanfolyamhoz szükséges:

A tanfolyamhoz a jelentkezőknek Windows XP, vagy Windows 7 operációs rendszert használó saját laptopra van szükségük.

Tematika:
• - Mitől kel életre a PC – az operációs rendszerről a legszükségesebb
• - Mit látok a képernyőn – asztal, tálca, ablakok
• - Egér- és billentyűzet
• - Mi hol van – merevlemez, memória, külső adattároló
• - Hogyan találok meg valamit – alkalmazások, adatállományok, és a Windows Intéző
• - Mit kell tudni a levélíráshoz – szövegszerkesztés, WordPad, speciális billentyűk
• - Mi az a böngésző – Internet Explorer, különböző kapcsolódási lehetőségek az internethez

A tanfolyamot a Konferencia központban tartjuk. A legmodernebb technikával felszerelt terem ideális a tanuláshoz. A tananyag könnyen követhető, mert a tanár a saját gépén dolgozik, és ezt a kivetítőn tudják követni a tanfolyam résztvevői.
Nincs szükség jegyzetelésre, mert mindenki kézhez kapja egy kis füzetben a tananyag rövid leírását.

Már 14.850,- HUF / fő / éj ártól!
aaase 2011-03-19 11:40   
  Az előbbi bejegyzést Perőcsényről én írtam, a rendszer talán kiléptetett valamiért.
vendég 2011-03-19 11:35   
  Akik szeretik a csöndet, a hegyek csodálatos látványát, az erdei sétákat, a természet közvetlen közelségét és a barátságos, nyíltszivű falusi környezetet, azoknak ajánlom a Börzsöny Ipolymenti térségében Perőcsényt, a Börzsöny völgyében meghúzódó "zsákfalut", ahol nincs átmenő forgalom, de van csodálatosan tiszta levegő, patak, tó, erdő.
A néhány szálláshely jellemzően magánházaknál található mérsékelt(2700 - 4000 Ft/fő/éj)árakon.
Az alábbi linken található vendégház tulajdonosa Budapest - Perőcsény között hetente ingázik autóval, az utazásban 3 szabad hellyel, valamint helyi kirándulásokban is tud segíteni.
Családoknak, néhány fős baráti csoportoknak megfelelő.

http://borzsony-perocseny.shp.hu

Kistérségi program lehetőségek: horgászat, kisvasút, helyi termékek, mesterek, tájházak, múzeumok.
robi1000 2010-06-30 12:45   
  www.berekfurdoiszallas.5mp.eu oldalon találtam rá a szállásra. Berekfürdőn található az apartman.
Itt 2500ft/fő/éj áron lehet megszállni kedves nyugdíjas barátaim. Nagyon jól éreztük magunkat, és a víz valami csodálatos! Érdemes kipróbálnotok!
Üdv: Róbert Budapestről
vendég 2010-01-25 08:50   
  Ezek napi árak?
vendég 2010-01-25 08:49   
  Úristen! Ezek az árak mitől kedvezményesek és akciósak?!
vendég 2010-01-24 17:45   
  Kedves Nyugdíjasok!

Legkedvezőbb akciós ajánlatunk nyugdíjas Vendégeink számára.

Félpanzióval, infrakabin használattal, délutánonként sütemény fogyasztás.

Foglalható szezonon kívül - 16.900 Ft/fő/2 éjtől

Wellness akció nyugdíjasoknak: http://www.hotelkatalin.hu/akcio-wellness-akcio-nyugdijasoknak.html
JKati 2009-10-23 12:22   
  A Budapesti Corvinus Egyetem végzős hallgatójaként az 50 év felettiek utazási szokásairól írom a szakdolgozatomat. Ha van 3 percnyi idejük, sokat segítene, ha kitöltenék a kérdőívem, ami a következő linkre kattintva érhető el: http://www.kerdoivem.hu/kerdoiv/234054126/

Segítségüket előre is nagyon köszönöm!

Üdv: Jancsó Kati
Gita 2009-10-04 15:40   
  Kedves Zicuska! Érdekelne ,hogy mikor készülsz HAjduszoboszlóra??? HAsznos javaslatoddal kapsolatban lenne kérdésem, minr egyedülálló nyugdijasnak... Gita... Üdv.
Gita 2009-09-30 10:44   

zicuska írta:
Kedves Fórumozók!
Kedves Zicuska! Köszönöm az üdülésről szóló tájékoztatást! Érdekelne, mikor látogatsz ismét Hajduszoboszlóra? Egyedülálló, hatvanas vagyok, több minden érdekelne,igy megadok email cimet::foka0801@freemail.hu- és ha válaszolnál, megköszönném. Üdv. Gita
Ezt a témát azért hoztam létre, hogy ezzel egymást segíthessük üdülés, nyaralás, kikapcsolódás terén.
Ha van valakinek tanácsa, hol érdemes pihenni, írja meg.

Nekem van egy tippem:
Hajdúszoboszló, HRC Panzió.
Nyugodt, csendes, családias környezet. Kedves, segítőkész személyzet. Jól felszerelt szobák. Sajnos klíma nincs.
Most is van kedvezményes nyugdíjas akció náluk: 23.100.- Ft/fő.
Nézzétek meg a honlapjukat is: www.hoforras.eu

Szerintem érdemes elmenni. A gyógyvíz csodálatos.

vendég 2009-09-06 07:23   

zicuska írta:
Kedves Fórumozók!

Ezt a témát azért hoztam létre, hogy ezzel egymást segíthessük üdülés, nyaralás, kikapcsolódás terén.

Nekem van egy tippem:
Nyugodt, csendes, családias környezet. Kedves, segítőkész személyzet. Jól felszerelt szobák. Sajnos klíma nincs.

vendég 2009-08-30 20:40   
  Kedves nyugdíjasok!
Az alábbi linken találhatnak igazi kikapcsolódást és élményeket nyújtó üdülési programot. Kevesen ismerik még ezt a helyet, de érdemes a honlapot tüzetesen átnézni.
Cím: www.dombapartman.hu
"Referencia látogatásról" az eletetazéveknek.lapunk.hu oldalon a budapesti szövetség helyszíni tapasztalatairól is olvashatnak.
Mindenkinek jószívvel ajánlva, üdvözlettel Hortobágyi Gábor
zicuska 2009-08-11 12:11   
  Kedves Fórumozók!

Nekem van egy tippem: