Idős korban aktívan

2011-03-06 18:47

Bár én magam még távol állok arany éveimtől, mégis szeretném felhívni a figyelmetek egy kitűnő lehetőségre. Ugyanis számos munkatársam nagy sikerrel alkalmazza nyugdíja kiegészítésére, és egészsége helyreállítására. Küldöm a linket, és ha bármilyen kérdés van, a kapcsolat menüpont alatt állok rendelkezésre. http://www.dxneletstilus.hu/blog Várunk szertettel!

Szerző Üzenet
vendég 2012-09-14 12:04   
  Optimista vagyok, nem nagyon ír ide senki, én azért megpróbálom, hátha sikerrel járok. 72 éves vagyok, sokat utaztam életemben, de az utóbbi időben úgy alakult, hogy nincs partnerem, akivel elmehetnék sétálni, színházba,moziba esetleg hangversenyre, hosszabb-rövidebb kirándulásokra. Régebben nagy kiránduló voltam, ma már nem nagyon tudok hegyet mászni, csak kisebb dombokat. De azért Mátraházától boldogan lesétálnék az erdőben mondjuk Sástóig. De akármilyen értelmes elfoglaltságra nyitott vagyok. Budapesten élek, és szeretem a jó humorú embereket. Ha valaki szívesen csatlakozna hozzám, vagy egy kisebb baráti társaság befogadna annak nagyon örülnék. Írjatok, az email címem spappkati@gmail.com Köszönöm.
vendég 2011-05-16 10:50   
  A 2011-05-03 16:13 -i üzenethez hasonló csapatot szeretnék összegyüjteni. A probléma ugyanaz, Székesfehérváron élek és sok szabadidőm van, de egyedül nem megy.
Ha van kedved jelentkezhetsz: julcsi21@freemail.hu
Mayus 2011-05-09 12:32   
  Szia Erzsébet! Ez igen jó ötlet :))
Hány embert gyűjtöttél eddig? üdvMy
vendég 2011-05-03 16:13   

Már majdnem 120 kg-ra"nőttem". Régóta túlsúlyos vagyok, szerencsémre még átlagos egészségi állapottal.

Nagymama koru közösséget keresek, vagy szeretnék létrehozni, egymás segítésére. Rendszeresen gyalogolhatnánk

együtt, valószínű csak ez jöhet számításba. A fogyás érdekében megbeszélnénk egymás ötleteit, tanácsait.

Az általam ismert és müvelt közérzetjavító módszereket a kis csoportunk rendelkezésére tudom bocsátani, térítés mentesen,

barátságból. Fővárosi duci társaim jelentkezését várom a közösen könnyebb eredmény érdekében. Azt hiszem, hogy soha sem

késő. Csináljuk együtt, akár sokadszor. Ha többen akarjuk ugyanazt, akkor az energiák összeadódnak!

kapcsolatfelvételi lehetőség: erzsebud@freemail.hu